GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10985503
nr 1098 5503
Tallrikar
+ skålfat, 5 delar, Kina, Nutida, Dia 23x 29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:14:57
100 kr
150 kr
200 kr